Mlýnský rybník - Mlýnský Rybník

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:  Vítáme Vás
na stránkách, které se věnují sportovnímu rybolovu a rybářským závodům  na soukromém revíru " Mlýnský rybník " na vodní nádrži v Drahanovicích u Olomouce.
Vodní nádrž má rozlohu 1ha a je zarybněna kapry, amury, liny, jesetery, štikou, candátem, okouny , pstruhem a sivénem .
N
ádrž je postupně dorybňována kapry ke konzumaci. Na této nádrži se loví systémem chyť pusť nebo s rybou. Je možný i nonstop rybolov.


Zároveň je v nádrži
vyhrazen prostor pro lov osádky pstruha obecného, pstruha duhového a sivéna amerického, který se loví celoročně. Po dostatečném zamrznutí nádrže je možno provádět  hospodářský  odlov ryb na dírkách.
                                   
    
Tento odlov bude předem včas oznámen !!!!!!!!!Pár postřehu od rybníka v tomto roce

AKTUALITY

Důležité novinky a změny, info o zavodech

Ahoj rybářky a rybáři.

Z technických důvodů nejsme schopni nějakou dobu plně aktualizovat sekci závodu. Neznamená to, že by další závody nebyly, ale to, že jen tady nejsou vyvěšeny. Jsou na facebooku. Jedna se o další 11hodinový závod 16.4. a 72hodinový v červnu. Na 16.4. Jsou už jen 3 volná místa. Kdo máte zájem a nemáte facebook, volejte přímo me na 777457754.

 

Další důležitá změna.co.k ste nezaznamenali, i kdyz sem zde o ni již psal: MAME OTEVRENO DENNE I MIMO NA WEBU UVEDENOU OTEVIRACI DOBU. VIKENDY NONSTOP

Tak a teď k tomu co Vás asi nejvíce zajima. Jako každý rok přehodnocujeme ceny povolenek. Celé tři roky jsme na ceny směrem nahoru nechytil, ba naopak slevníli od prvotní nastavene ceny. A ani letos se cena povolenek měnit nebude a od 1.4.2016 najízdime na standartni ceny 180 a 280kc.

Změna platnosti povolenky: povolenky se od 1.4.2016 vydávají na:12,24,48hodin, původní princip denní, noční pozbyva na platnosti (hodinu dvě navíc nikdy nikdo řešit nebude :-) )

Najízdeni k vodě: až po dohodě s obsluhou

Pro ty s rockou: než si nahodite, nahlásit se obsluze!

ZARYBNENI:

Na podzim šlo do vody 13q kapra o průměrné hmotnosti 7kg, 50stik, 100kg amura.

Na jaro v květnu je v plánu ještě jedno zarybneni, ale to až dle situace s vodou.

Věřím, že tohle vše povede k lepšímu zacházení s rybou a ke spokojenosti Vás vsech

Tak všichni hurá na ryby, těšíme se na Vás.

 
 
 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky